Корзина
Альбом друга природи 1 клас Рослини і тварини Авт: Грущинська І.В. Вид-во: Освіта
Контакты
Интернет-магазин «Книгово»
+38080021-28-12звонки бесплатно
Сергей Овсянников
УкраинаХарьковская областьХарьковул. Клочковская 44 , Книжный рынок 9 ряд 9 место61052
Карта
Карта

Альбом друга природи 1 клас Рослини і тварини Авт: Грущинська І.В. Вид-во: Освіта

Альбом друга природи 1 клас Рослини і тварини Авт: Грущинська І.В. Вид-во: Освіта, фото 1
Альбом друга природи 1 клас Рослини і тварини Авт: Грущинська І.В. Вид-во: Освіта, фото 2Альбом друга природи 1 клас Рослини і тварини Авт: Грущинська І.В. Вид-во: Освіта, фото 3
  • В наличии
  • Оптом и в розницу

25 грн.

Альбом друга природи 1 клас Рослини і тварини Авт: Грущинська І.В. Вид-во: Освіта
25 грн.
В наличииАльбом друга природи 1 клас Рослини і тварини Авт: Грущинська І.В. Вид-во: Освіта
Купить
+38080021-28-12
звонки бесплатно
Купить
+38080021-28-12
звонки бесплатно
  • График работы
  • Адрес и контакты

Навчальний посібник є складовою навчально-методичного комплекту до підручника Природознавство Автор І.В. Грущинська. Альбом укладений на матеріалі, що вивчається на уроках природознавства у 1 класі. За задумом автора в альбомі вміщено невеликі за розміром, але яскраві інформативні тексти (користуватися альбомом діти можуть розпочати з другого семестру, коли в них уже сформовані навички читання) та великі фотографії (значно більші за розміром, ніж у підручнику). До того ж додано цікаві пізнавальні завдання та розроблена система піктограм, які охоплюють основну класифікацію рослин і тварин, доступну для учнів початкової школи.

Матеріал альбому відповідає віковим особливостям дітей, тексти написані зрозумілою мовою, запитання і завдання сформульовано чітко й доступно. Альбом цікаво і різноманітно ілюстрований.

Цей оригінальний додаток до навчально-методичного комплекту з природознавства розвиватиме пізнавальні можливості учнів, сприятиме їхньому зацікавленню предметом. Цікавим є те, що учні зможуть використовувати даний альбом упродовж усього навчання в початковій школі.

Альбом друга природи буде корисним не лише учням, а й учителям з огляду на підвищення ефективності навчання на різних етапах уроку і вдома. Під час виконання домашніх завдань Альбом друга природи надасть можливість зробити вивчення природознавства більш насиченим, уникнути одноманітності, що веде до стомлюваності дітей, поповнить арсенал практичних навичок і умінь у спілкуванні з природою.

vkontakte facebook twitter
Характеристики
Основные
Год издания2015
ISBN978-617-656-174-3
Дополнительные характеристики
К учебникуГрущинська І. (укр.)
АвторГрущинська І.В.
обложкаМ`яка
форматА-4
изд-воОсвіта
Информация для заказа
  • Цена: 25 грн.
× Войти

Или войти через социальные сети: